BA
Soru Sahibi
18 Mart 2017 16:04

R harfinin telafisi hk.

15 yaşında oğlum 'R' harfinin telafuzunda zorluk çekiyor. tedavisi varmıdır Yol haritası belirlermisiniz ne yapmalıyız?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, okul çağı öncesinde kendiliğinden düzelmeyen konuşma sesi problemleri için konuşma terapisi ile tedavi uygulanmaktadır. Eğer bu konuda destek almak isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Terapi problemin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan bir uygulamadır. İyi günler.

23 Mart 2017 16:24
BA
Soru Sahibi

Mrb konu ile ilgili sizinle nasıl irtibata geçebilirim?

24 Mart 2017 00:17

Merhaba, *** *** ** veya *** *** ** numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler.

24 Mart 2017 13:18

Merhaba, *** *** ** numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

24 Mart 2017 13:25