AF
Soru Sahibi
5 Şubat 2020 12:08

Pulmoner stenoz

Merhabalar kizim suan 6bucuk aylik 4bucuk aylikken pulmoner stenoz teshisi konuldu bizi kutahyadan acil iatanbula sevk ettiler ve anjiyo balon tedavisi uygulandi..taburcj olurken mmhg40 olarak olculdu ancak en sonki kontrolde 50 mmhg ye arttigi soylendi ve islemin tekrar edilme olasiligi oldugundan bahsedildi..ancak suan dideral isimli ilaci kullaniyoruz bu ilaci bebege kullanmak dogrumu acaba ve tekrar etme olasiligi yuksek bi hastalikmi ? Sizede kntrole gelmek istiyoruz en kisa sürede

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayhan Pektaş
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Kardiyolojisi

Kapak yapisina bakar displastiklerde tekrar orani daha yuksek tabi..Gitmeden bisey diyemem tabi

9 Şubat 2020 15:55