27 Ocak 2019 16:48

Psoriyatik artrit

İyi günler. Psoriyatik artrit hastasıyım Doktor Bey. Tedavi alanınıza giriyor mu acaba? Ne gibi tedaviler uyguluyorsunuz? Metotreksat ve melox kullanıyorum. Sizce kullanmaya devam etmeli miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Suat Arusan
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Öncelikle geçmiş olsun ; eklem hastalıklarının tümü tedavi alanımıza girmektedir. Bu şikayetlerde başarılı olduğumuz çok hastamız oldu ancak başarı durumu tabi ki kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir. Tedaviye devamlılık anlamında hasta uyumu da bizim için önemli. Muayene için kliniğimizden randevu alabilirsiniz. Geldiğinizde wegatest vücut tarama cihazına alarak cihaz sonuçları ve şikayetlerinize göre genel bir değerlendirme yapılarak tedavileriniz belirlenecektir. Eklem hastalıklarında genelde tıbbi sülük tedavisi, ozon tedavisi, hacamat, prp ve bitkisel desteklerden yararlanmaktayız. Detaylı bilgi ve randevu için klinik numaramız *** *** ** 10 sağlıklı günler dileriz..

30 Ocak 2019 18:27