ya
Soru Sahibi
2 Temmuz 2019 06:50

PRP tedavisi

merhaba hocam. prp tedavisinde asıl amacın saç dökülmesini durdurmak olduğu söyleniyor. peki dökülme durdurduktan sonra eğer saç hücreleri hâlâ yaşıyorsa dökülen saçların tekrar çıkması mümkün mü?

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhab Arif bey, sorunuzda çok haklısınız. PRP ve potansiyeli en güçlü olan CGF KÖK HÜCRE uygulamaları, saç dökülmesinin durudurulması ve saçların yeniden gürlşip çıkmasında oldukça faydalı, kimyasal olmayan, tamamen kişinin kendi vücudundan elede edilen başarılı bir tedavi lşeklidir. Bu uygulamalar klniğimizde yapılmaktadır. İyi günler dilerim.

14 Temmuz 2019 11:09
ya
Soru Sahibi

Merhaba hocam. CGF KÖK HÜCRE uygulamaları ne kadar sürüyor ve tesiri için ne kadar beklemek gerekiyor? Yardımcı olursanız memnun olurum.

12 Kasım 2019 01:53
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba, CGF kök hücre uygulamaları hastanın klnik tablosuna göre bir kaç seans uygulanabilmektedir. Fizyolojik kurallar çerçevesinde yapıldığı takdirde ve Otolog bir tedavi tekniği olduğu için en masum, en doğal ve yan etki kapasitesi olmayan bir tedavi şeklidir. İyi günler dilerim.

12 Kasım 2019 16:48