uv
Soru Sahibi
3 Mayıs 2016 11:18

prostat tümörü ameliyatı

degerli hocam ben *** *** ** tarihinde ameliyat oldum gleseran skor 3-3 pataloji sonucu cerrahi kesimlerde tümör negatif ilk 3 ay psa 0.01 6 ayda psa 0.02 9 ayda psa o.04 13 ayda psa *** *** ** ayda psa 0.04 doktorum herşeyin çok iyi gittigini söylüyor hocam bu konuda beni bilgilendirirseniz size ve ailenize duacıyım beslenmede ne tavsiye edersiniz

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Veysi bey, öncelikle geçmiş olsun, prostat tümörü nedeniyle ameliyat olmuşsunuz ve sonuçlarınız gelebilecek en iyi sonuçlardan. takiplerinize düzenli devam edin. şimdilik ek tedavi gerekmez. beslenmede ise kabız kalmayacağınız lifli gıdalar tüketebilirsiniz. bunun dışında özellikle domates, kabak çekirdeği ve ceviz tüketebilirsiniz.

9 Mayıs 2016 09:04
uv
Soru Sahibi

degerli hocam ben *** *** ** tarihinde ameliyat oldum gleseran skor 3-3 pataloji sonucu cerrahi kesimlerde tümör negatif ilk 3 ay psa 0.01 6 ayda psa 0.02 9 ayda psa o.04 13 ayda psa *** *** ** ayda psa *** *** ** ayda psa 0.07 doktorum herşeyin çok iyi gittigini söylüyor hocam bu konuda beni bilgilendirirseniz size ve ailenize duacıyım beslenmede ne tavsiye edersiniz

13 Ağustos 2016 07:20

Merhaba Veysi bey mayıs ayında bu sorunuzun aynısını cevaplamıştım.

13 Ağustos 2016 07:40