B.
Soru Sahibi
19 Kasım 2020 08:29

Prostat sorunu

Hocam saygilar prostat buyumrsi icin cardura2mg yatarken iciyorum sikayetlerim sabaha karsi apisarsdi sgri yanma ani iseme durumu oluyor hepside sabaha karsi oluyor gunduz hic bir sikayetim yok acaba kronik iltihapta olabilirmi4ay evvel psa 0.67cikmisti gecen yil cipro500 tetradox gunde bir 15gun kullanmistim bu sure yeterli olmamis olabilirmi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Prostat büyümesine bağlı işeme zorluğu olur ama ağrı çok beklemeyiz. Ağrınız bir enfeksiyona bağlı olabileceği gibi kronik pelvik ağrı dediğimiz bir durumdan sa kaynaklanabilir. Üroloji hekiminizle bu durumu ayrıntılı konuşun. Geçmiş olsun.

19 Kasım 2020 08:32