me
Soru Sahibi
13 Ağustos 2021 15:30

Prostat Patoloji Sonucu

Saygıdeğer hocam. Dedemin patoloji sonucu şudur: Gönderilen materyal: topluca 40cc hacminde gri-kahverengi renkte TUR materyalidir. Tanı: Prostatik asiner adenokarsinom; grade grup 4(Gleason 4+4=8) prostat TUR Not: Neoplazm örneklerin %70'ini kapsamaktadır. Hocam bu sonucun manası nedir acaba paylaşabilir misiniz rica etsem?

1 cevap
Cevaplar (1)

Prostat kanseri. İlave tedavi gerekecektir. Ameliyatı yapan doktorunuzla görüşün.

13 Ağustos 2021 15:34