KG
Soru Sahibi
20 Eylül 2016 14:27

Prostat Kanseri

Hocam Dedem Biyopsi oldu Prostattan. Sonuç Tanı Prostatik adenokarsinom, gleason skor : 3+3=6 (Sağ apeks lateral-1) -prostatik adenokarsino, gleason skor: 3+3=6 (Sağ apeks far lateral-4) Tümör içermeyen prostat dokuları (2,3,5,6,7,8,9,10,11,12) Prostat Biyopsi iğne Hocam simdi doktor birisini söylemiş o da 400 tl muayene ücreti istediği için gidemedik. burdan ne sonuç çıkarabiliriz, ne yapmamız gerekiyor. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle geçmiş olsun. Prostat kanseri tanısı olan hastalara hastaların yaşları, genel durumları ve tümörün yaygınlığına göre tedavi seçenekleri anlatılıp ona göre tedavinin planlanması gerekir.

20 Eylül 2016 15:28