gh
Soru Sahibi
9 Temmuz 2014 11:53

Porselen

ben 6 ADET PORSELEN DİŞ YAPTIRDIM AMA ÇOK AĞIRIYOR NE YAPABİLİRİM YANİ İLAÇ YA DA AĞIRMASI NORMALMİ ALLAH İÇİN LÜTFEN ÇOK AĞRIYOR AŞIRI

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Remzi Ülgen
Diş Hekimi , Koruyucu Diş Hekimliği (Çocuk Diş Hekimliği)

Hasan Bey Sıfır yaşında kron yaptıracak dişiniz mi vardı? Yaşınız doğru değilse daha büyükseniz 15 gün kadar dişiniz hafif ağrı yapabilir. Doktorunuzdan bir ağrı kesici önermesini isteyebilirsiniz. Bu arada gece dişlerinizi sıkıyor musunuz? Başka ağrı yapabilecek çürük dişiniz var mı? Yaptırdığınız dişlerin karşılığında ağrı yapma ihtimali olan dişiniz var mı? Sağlıklı günler dilerim. geçmiş olsun.

9 Temmuz 2014 12:22