.A
Soru Sahibi
10 Ağustos 2015 19:35

Popoda acı ve kanama

Merhaba. 3-4 gün önce popomda acı hissi oluştu. Yuvarlak şekilde bir yara var gibi. Bugün tuvaletimi yaparken zorluk yaşadım ve peçetede kan gördüm. Bir kaç kere damladı. Ardından duşa girdim ve tekrar bir damla kan gördüm. Şu an kanama, kaşıntı, ağrı ve acı gibi şikayetlerim yok. Sizce bu neden kaynaklanıyordur, ne yapmalıyım, yardımcı olursanız sevinirim.

2 cevap
Cevaplar (2)

akut anal fissür yani çatlak a benziyor genelde kabızlık sonrası barsak çıkışının yırtılmasıyşla ortayacıkar bazen ıyıleşı bazen kalıcı olabilir kabızlık giderici kullanlasını ve günde iki kez 20 dak süreyle iyice sıcak suya oturmalsısın bir haftada tümü düzelir genelde bunlara başalyarak iletişim içinde kalabilrisn

11 Ağustos 2015 12:33
.A
Soru Sahibi

Yanıtınız için teşekkür ederim. Bu olaydan önce ve sonrasında kabızlık sorunum olmadı. Kanama devam ediyor ve tok olmama rağmen sürekli karnım gurulduyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?

11 Ağustos 2015 14:55

bu farklı bi durum ıshalinde varsa bu enfeksiyondur sanırırm kan kakayla karışık sa yanı üzerine sürünmüş gibi değilde içine karışmışşsa bunun baska nednelerı olabilir en önemli nedenide ulseratif kolit yada kron hastalıgıdır. bu tanımına göre bir genel cerrah yada gastroentrologa görünmek iyi olabilir şampiyon . ihtiyacın oldukça haberleşmeyi sürdürebilirsin *** *** ** telefon numaram

12 Ağustos 2015 15:25