hf
Soru Sahibi
13 Ocak 2014 22:42

polikistikover

öncelikle selam.ben 27 yaşında 3 yıllık evliyim.1 başarısız aşılamadan 8 ay sonra doğal gebeliğim oldu.10 haftalıkken kalp atışı durduğu için kürtaj oldum.adetlerim 5 ayda 1 geliyor pko var.kilo sorunum yok.hsg ve sıs bakıldı hiçbir sorun görülmedi.hormonlarda da anormal durum yok.eşimde hiçbir sorun yok.yakın zamanda tüp bebek tedavisine başladık.22 yumurta toplandı.14 tanesi döllendi.5 i blast.1 tane blast embriyo transfer edildi.fakat sonuçnegatif.sonrasında dondurulmuş 1 tane 3.gün embriyosu transfer edildi.onunda tutmadığını öğrendik.herşey mükemmelken sonuç alamamak yıpratıyor.şimdi ise 4 tane blast dondurulmuş embriyom var.kafam çok karışık acaba merkezimimi değiştirmeliyim.bana yorum yaparsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

tüp bebeğe gerek duyulduğunda ön araştırma yapıp başarı oranı yüksek deneyimli yenilikleri takip eden ciddi bir müesseseye baş vurmak başarıda etkili oluyor

13 Ocak 2014 23:47