öO
Soru Sahibi
25 Şubat 2019 16:39

Polikistik over

Hocam merhaba, usg sonucum,sağ overde 37×31 mm boyutunda içersinde septasyonlar ve ekojeniteler izlenen komplike kist izlenmiştir.Genel cerrahi uzmanına başka bir şikayetimle muayane sırasında görüntülendi.Daha önce dermoid kisti ameliyatı oldum..Sonucu değerlendirir misiniz ..Teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nurettin Ersöz İnce
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

MERHABA OKYANUS HANIM MUAYENE GELMENİZ UYGUN OLUR BİLGİ İÇİN İLETİŞİM NUMARAMIZ: *** *** **

4 Mart 2019 09:54