18 Şubat 2020 07:30

Pıhtılaşma sonucu

Pıhtılaşma sonucu Merhaba kan pıhtılaşma testimde diğerlerinin hepsi normal sadece faktör xiii heterozigot mutant, pai 4G/5G çıktı. Pıhtılaşma var mı? Gebelikte sorun teşkil eder mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Şeyma hanım Diğer laboratuvar parametrelerinizle birlikte kadın doğum doktorunuz karar verecektir. Genetik acıdan bunlar tedavi gerektirmez. Sağlıklı günler dilerim

10 Nisan 2020 08:25