AA
Soru Sahibi
31 Ağustos 2017 02:17

Peniste kaşıntı ve sarı sıvı akıntısı

İyi günler hocam ben 2 3 gün önce bi mastürbasyon yapmam dan sonra iç çamaşırımda sari sıvı akmasini fark ettim bunun haricinde cok bi rahatsiz ediciliği olmasada penisimin uç bölgesinde bi kaşınma hissiyatı yaşamaktayım. Ayreten 2 hafta önce kadar tam olarak bi cinsel ilişki yasamasamda sürtünme şeklinde az olsa bi cinsel ilişkimde oldu bu neden kaynaklanmaktadır. Bu sıkıntı mastürbasyon yaptıktan sonra çıktı ama o iliskiminde bi etkisi olabilir mi. Sorumu en kısa zamanda yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler ...

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Fatih Çanaklı
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Cinsel yolla bulaşan üretrit olma ihtimaliniz yüksek. Üroloji uzmanına muayene olunuz.

1 Eylül 2017 17:26
AA
Soru Sahibi

Öncelikle hocam soruma kisa surede cevap verdiginiz için tesekkurler. Hocam malum bayram olma sebebiyle üroloji uzmanina muayene olamadim lakin dün sabah acile gittim muayene oldum doktor idrar tahlili aldi lokosit orani 8 yuksek cikmis galiba bunun sonucunda monodoks buscopan urocare isimli haplarıni yazdı dogru bi tespitmidir en azindan suan için zaten bayram sürecinden sonra üroloji uzmanına gideceğim . Suan icin düşünceniz nedir acaba ogrenebilir miyim tesekkurler... İyi bayramlar...

1 Eylül 2017 17:44
Op. Dr. Fatih Çanaklı
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Buradan ilaç yazmak mümkün değil. Monodoks uygun bir ilaç. 7 gün kullanın. Bunun yanında eğer üretrit var ise tek doz olarak ikinci bir ilaç gerekir. Iesef 500 mg iğne 1x1 intramuskuler tek doz standart ilaçtır. Buna alternatif olarak Suprax 400 mg tabletten 1 tane tek doz içilebilir.

1 Eylül 2017 19:59