dd
Soru Sahibi
5 Ekim 2020 16:22

Penisin geriye kaçması ve sertliği koruyamaması

Hocam ben 30 yaşındayım boy176kilo100 penisim geri kaçıyor çok rahatsız ediyor mecburen elimle çıkarıyorum. Hergün bu şekilde oluyor. Penisim katı bir yapıda. Ayrıca hocam bir zaman mastürbasyon sonrası penisimi çok fazla sıktırdım ve boşalma olayım olurken deliği tıkadım. baya penisimi zorlamıştım o gün baya acımıstı. Penisimde normalde kalkmasında fln herhangi bir sorun yoktu. Hatta sürekli kalkıyordu. O günden snra ben ayakta iken penisim kalkmamaya basladı. ister porno izliyim ister kadın yardımı ile penisim kalkmıyor. Sadece sert bir zeminde yatarsam yada sandalye de fln oturursam kalkıyor, yada hap yardımı ile. Fakat ayağa kalkar kalmaz penisim yeniden iniyor. birde hocam cinsel ilişki sırasında vajina içine boşaldığım kadınlarda enfeksiyon oluştu. Penisim normal masturbasyon sonrası da sanki sperm değişik kokuyordu. Allah rızası ıcın bana yardım edin. Penisimi eski haline getirmek için amelıyat olmaya razıyım. damarlarında, sinirsel yada penis buyutme ameliyatı ile çözülecekse siz yaparmısınız ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın .... Benim branşım çocuk ürolojisi. Siz ise 30 yaşında olduğunuzu yazmışsınız. Bu durumda bir erişkin üroloji uzmanına başvurmanız gerekiyor. Sağlıklı günler dileğimle.

5 Ekim 2020 18:59