AA
Soru Sahibi
11 Temmuz 2016 09:03

Penis ucu yanması

Hocam yaklaşık bir aydır penis ucumda sürekli bir batma acı hissi var özellikle yürürken boxera değdikçe bunu daha da hissediyorum iki kez farklı doktora gittim idrar kan tahlilleri yapıldı idrar kültürü ultrason yapıldı hepsi temiz ama öyle rahatsız edici bişey ki hala geçmedi son gittiğim doktor bazen iltahap hücre içine yerleşir tahlilde çıkmaz deyip antibiyotik verdi ama pek faydasını görmedim sizce ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Ahmet,, Bazen giydiğin çamaşır , Kullanılan deterjan , veya dermatit dediğimiz deri lezyonları bunu yapar. Bu arada Benim Telefonum *** *** ** 38 Gelmek isterseniz mutlaka asistanımdan randevu alın. Bilgilenmek amacıyla www.yasarozgok.com u ziyaret edebilirsiniz. Geçmiş olsun

11 Temmuz 2016 14:13