gu
Soru Sahibi
23 Eylül 2015 01:02

penis ici kasinma

Hocam normalde penisde bir kaşıntı yok fakat elledigim zaman penisin alt ic kismi kaşınıyor.idrarda yanma yok.iliskiye korunmasiz girdim fakat esimle beraber oldum bel soguklu olabilirmi yada nedendir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Umut, Şüpheniz varsa mutlaka bir üroloji uzmanı ile görüşün Normal kültür dışında üreoplazma, klamidya , candida , Fresh Preparatta Gonococ bakılmalı. Bunların kültürleri farklıdır. Bunları da yaptırın Bu arada www.yasarozgok.com dan etraflı bilgi elde edebilirsiniz. Geçmiş olsun

24 Eylül 2015 00:29