SO
Soru Sahibi
1 Mart 2021 00:31

Penis eğriliği

Hocam merhaba 27 yaşındayım 3 aydır sertleşme sorunu ile birlikte penisim sola doğru eğrildi hekimim normal bir eğrilik dedi geçiştirdi plak vs göremiyorum penis peyronie hariç herhangi bir travmadan ( cinsel ilişki sırasında ) eğrilik oluşturur mu.Bu arada sertlik problemim düzeldi ama eğrilik devam ediyor penisim kök tarafında incelme bar ve sola doğru eğilme

1 cevap
Cevaplar (1)

doğuştan konjenital olan eğirilikler dışında gördüğümüz eğrilikler genellikle Peyroni kaynaklıdır. Ultrasonla bakılmasında yarar var.

1 Mart 2021 14:53