KA
Soru Sahibi
7 Şubat 2021 12:24

Penis eğriliği

Hocam penis eğriliği ameliyatında 1 2 santim kısalma olur demişsiniz bu kısalma normal boyuna göremi kısalır yoksa eğriyken durduğu boya göremi kısalır penisim aşağı doğru 30 35 derece ve kök kısmından sola doğruda 15 20 derece eğri nadiren görülen hissizlik geçicimi ve sertleşme sorunu olurmu ameliyattan sonra cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Normal boyuna göre, hissizlik geçici, sertleşme ye etkisi yok

7 Şubat 2021 18:50