EE
Soru Sahibi
4 Aralık 2017 16:04

Penis eğriliği

Hocam merhaba yaşım 18 DOĞUŞTAN OLMAYAN mastürbasyon dan zorlamaya bağlı kaynaklanan eğrilik var 2 doktora gittim ve ilac tedavisi vermediler suan 6. ay ve eğrilik var sola doğru belirgin.. muz gibi .. bu donemde ilac tadavisi e vitamini hapı kullansam geçer gibi cunku krem kullandim e vitaminli faydası var cidden ilacını kullansam geçer ameliyat a gerek kalmaz zannedersem.. sizin görüşünuz nedir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, Eğer peyroni plağı dediğimiz bir plak varsa bunun için ilaç kullanıyoruz, birkaç ilacı birlikte kullanıyoruz, ancak buna karar vermek için muayene etmek gerekir. Bu ilaçları da ilk 6 aylık dönemde kullanıyoruz, sizin durum tamamen farklı olabilir. muayene etmeden karar vermek doğru olmaz. Ancak e vitamininin bir zararı olmaz, isterseniz kullanın. Eğer eğrilik ilerlemezse bu miktardaki eğrilik için cerrahi bir işlem önermeyiz zaten. İyi günler.

4 Aralık 2017 16:25