CA
Soru Sahibi
26 Ekim 2016 16:24

Penis Eğriliği

İyi günler; Hocam benim problemim penis eğriliği... Aşağı doğru bir eğrilik , az sayılmayacak derecede . Ancak ilişki sorunum yok ama psikolojik olarak görüntüyü sevmiyorum. Hem fikrinize hem bilginize ihtiyacım var , yardımcı olursanız çok sevinirim. Birincisi bu müdahaleyi yaptırmalı mıyım, ikincisi yeşil kartlıyım, bu durumu devlet hastanelerinde çözebilir miyim ? Kolay gelsin , iyi çalışmalar...

1 cevap
Cevaplar (1)

Eğriliğin derecesini görmek lazım, düzeltmek için operasyon Şart, ilişkiye engel olmuyorsa hiçbir şey yapmaya gerek yok..

6 Kasım 2016 09:47