TY
Soru Sahibi
9 Mart 2017 14:49

Penis eğriliği tedavisi

Merhabalar. Ben bu gün penisimdeki eğrilikten dolayı ........................... Devlet Hastanesine gittim. Orada hizmet vermekte olan Op. Dr. ................................... ile görüştüm.Eğriliğin biraz aşırı olması devlet hastanelerinin gerçekleştirdiği operasyonla 2 cm lik bir kısalma meydana geleceği bilgisini hekimimizden edindim................. Bey bana siz Sayın Abdullah Bey tarafından daha profesyonel bir şekilde ve farklı bir yöntemle, kısalmaya uğramadan gerçekleştirilebilecek bir uygulamadan bahsetti.Ben şuan ............................................. Üniversitesinde Otomotiv Mühendisliği ikinci sınıf öğrencisiyim ve eğitimime devam etmekteyim.Merak ettiğim hususlardan biri gerçekleştirilecek bu operasyondan tarafıma yansıyacak maksimum bedelin ne tutarda olduğudur.Mümkün olan en kısa zamanda cevap yazmanızı bekliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Yakup önce bir görmek gerekir. Ekonomik boyutunu ben konuşmam ve doğru değil. Gelirseniz değerlendiririm ve ekonomik olarak çok gelirse iyi bir merkeze yönlendiririm. Yani önce bir görelim çok geçmiş olsun

19 Nisan 2017 21:06