FT
Soru Sahibi
6 Ağustos 2021 14:58

Penis Eğriliği Nüks

Hocam iyi günler ben 2 defa penis eğriliği ameliyatı oldum. 1.den sonra eğriliğik devam etti. 2.yi olduktan 1.5 hafta sonra ise penisimde bir morarma gördüm. dikişlerden biri attı sanırım. Hala önceki halinden iyi ama tam olarak ameliyattaki gibi de değil. Yine de memnunum. 1 dikiş attı diye diğerleri de zamanla atar mı acaba ? cevaplarsanız sevinirim ...

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

Merhaba dilerseniz detaylı bilgi için web sayfamdaki iletişim numaralarından arayabilirsiniz… Asistanımla iletişime geçebilirsiniz , lütfen haftaiçi 09:00 / 19:00 saatleri arasında arayınız. Op. Dr.Murad ÇELTİK Hakkı Yeten caddesi Teşvikiye mahallesi Aşçıoğlu Plaza No:17 kat: 4 daire: 9 şişli/ fulya /İstanbul

7 Ağustos 2021 11:32
FT
Soru Sahibi

Hocam 1. Ameliyatlardan sonraki amrliyatlarda extra boy kısalmasi olur mu ? Ilk ameliyattaki kısalmanın üzerine

7 Ağustos 2021 13:31
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

Kısalma olmaz.

1 Eylül 2021 15:12