AO
Soru Sahibi
21 Eylül 2015 18:12

Penis damar sertlesmesi

Hocam mrb 27 yasindayim su ana kadar hic sikinti olmamisti, 1 haftadir penisimin sol alt kismindan baslayip yukari dogru belirgin bir damar olustu herhangi bir agri icermiyor fakat bu durumdan rahatsiz oluyorum ne yapmaliyim tsk.ederim iyi cakismalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili ONUR, Yurt Dışında olduğum için cevabım gecikti, Kusura bakmayın Ağrı ve ereksiyon sorunu yoksa önemli değil Lezyonu görüp muayene edemediğim için yinede BİR ÜROLOJİ UZMANI İLE GÖRÜŞÜRSEN iyi olur Bu arada www.yasarozgok.com dan etraflı bilgi elde edebilirsiniz. Geçmiş olsun

24 Eylül 2015 01:02