lg
Soru Sahibi
6 Nisan 2014 13:41

peeling pembeliği

ben tca peeling yaptım ama cildim soyulduktan sonra bazı yerler kendi rengimde bazı yerler kıpkırmızı oldu sonra kullandığım kremlerle pembeye döndü bu pembelik bi azalıyo bir artıyor bunu geçirmek için ne kullanabilirim

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, yaklaşık 1 ay kadar bu durum devam edebilir. Güneş koruyucu kullanmak ve kuruma olursa nemlendirici sürmek gerekir.

6 Nisan 2014 22:36
lg
Soru Sahibi

cicaplast ve cicabio gibi ürünler varmış sanırım bu pembeliğin geçmesi için yani daha çabuk geçmesi için yararlı olur mu teşekkürler

8 Nisan 2014 00:00

Özellikle o ürünleri Kullanmanız çok şart değil. Herhangibir nemlendirici krem de uygun olur.

8 Nisan 2014 14:56