TM
Soru Sahibi
22 Mayıs 2016 19:51

pdw yüksekliği

merhabalar doktor bey ben 19 yaşındayım benim problemim 3 aydır regl olmadığım için bir kadın doğum uzmanına gittim ama heyete gittiği için gösteremedim sonuçlarımı . ultrasonumda birşey yoktu kanda da sadece pdw 19.6 yüksekti. ve vücudumda bilmediğim morluklar çıkıyor kol kasık bacak. ağır bir spor yapıyorum cardionun dışında beslenmeme de dikkat ediyorum pdw yüksekliği ve morluklar neyi işaret eder? sorumu cevaplarsanız eğer çok mutlu olurum..

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Nuri Haksever
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Muhtemelen hematolojik sistemde sorun var. Öncelikle benim yorum yapabilmem için CRS yapılmasına ihtiyacım var. Bu arada arzu ederseniz hematoloji uzmanı ile de görüşün.

8 Haziran 2016 09:46