ka
Soru Sahibi
20 Ağustos 2014 04:09

parmaklarımda kitlenme

merhaba hocam! benim tüm eklem yerlerimde çıtlama ve bacaklarımda aşırı halsizlik oluşuyor. özellikle parmak eklemlerimde çıtlama, kitleme, ve ağrı oluşuyor. bundan 1 ay önce fizik tedavi doktoruna gidip muayene oldum ve kan tahlili istedi. fakat kan tahlillerimin temiz çıktığını ve herhangi bir problemim olmadığını söyledi. ben kendisine bende artrit şüphesi var dedim fakat o bana öyle bir şeyin olmadığını söyledi. fakat ben kendimden eminim daha önce hiç böyle bir problem yaşamadım kesinlikle bir problemim var. ancak hangi tıp bölümüne gideceğimi bilmiyorum. sizce ben hangi bölümden daha çok faydalanabilirim. ve bu hastalığım ne olabilir? cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Özgür Oktay Nar
Ortopedi ve Travmatoloji

Ayrintili muayenenizin yapilmasi icin klinigimize bekleriz. Mevcut olan tüm rontgen veya filmleri getirirseniz faydali olacaktir. Gecmis olsun, gorusmek dilegiyle...

25 Ağustos 2014 10:24