DF
Soru Sahibi
30 Ağustos 2021 11:41

Papiller karsinomi

İyi günler hocam sizden randevu nasıl alabiliriz ? KTÜ dışında özel bir yeriniz var mı ?

2 cevap
Cevaplar (2)

Hastanede ozel muayene olabilirsiniz izindeyim haftaya sali bakabilirim

30 Ağustos 2021 17:41
DF
Soru Sahibi

Öncelikle mesajımıza cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederiz hocam . Abim için yazmıştım size 1 hafta önce pataloji sonucunda papiller karsinom çıktı siz ameliyat ediyor musunuz ?Birde kendisi yurt dışında ameliyat için gelecek ortalama ne kadar sürüyor bu süreç ?

31 Ağustos 2021 00:03

Evet ameliyat bizim isimiz Ameliyat süreci bir hafta sürer ancak atom gerekirse o birkaç ay sürebilir. Burada ameliyat olup atomu yurtdışında alabilir

31 Ağustos 2021 09:31