CY
Soru Sahibi
29 Temmuz 2021 00:16

Panik bozukluk

PANİK BOZUKLUK ÇEPİZODİK PAROKSİSMAL ANKSİYETE Hocam merhabalar bende yukarıdaki yazdığım tanı mevcuttur ama benim bekçi, sözleşmeli er olmama engel midir? Internetten baktigim kadarıyla a dilimi hastalıkları silahlı mesleklere engel değildir diyor ama benim tanı en hafif psikiyatrik rahatsızlık mıdır acaba? Kullandığım ilaçlar selectra 200mg reaxpin 5mg ve buspon 10mg

1 cevap
Cevaplar (1)

Sorunuzu devlet hastanesinde çalışan bir psikiyatri hekimine yönlendirebilirseniz daha sağlıklı yanıt alabilirsiniz.

29 Temmuz 2021 01:48