CH
Soru Sahibi
10 Haziran 2021 00:18

Panik atak

Hocam merhabalar ben 1.5senedir panik atak ve anksiyete hastasiyim selectra 200mg reaxpin 5 mg ve buspon 10mg kullanıyorum size sorum şu ki ben bekçi olabilir miyim hava kuvvetlerinde sözleşmeli er olabilir miyim yani benim panik atak göreve yapmama silah tutmama engel midir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Panik atak tedavi edilebilir bir Psikiyatrik bozukluktur. İlgili kurumların mevzuatında buna yönelik (yani geçirilmiş panik bozukluk) bir kısıt yoksa yapabilirsin.

29 Haziran 2021 11:52