CY
Soru Sahibi
10 Haziran 2021 00:14

Panik atak

Hocam merhabalar ben 1.5senedir panik atak ve anksiyete hastasiyim selectra 200mg reaxpin 5 mg ve buspon 10mg kullanıyorum size sorum şu ki ben bekçi olabilir miyim hava kuvvetlerinde sözleşmeli er olabilir miyim ?yani benim panik atak göreve yapmama silah tutmama engel midir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu tür memuriyet alımlarında e nabızdaki tanılara bakılıyor Eğer bir psikiyatrik tanınız varsa bu durum askerlik polislik gibi güvenlikle ilgili görevler için engel olarak kabul ediliyor bu nedenle Bunlar dışında bir mesleği tercih etmenizi öneririm sağlıklı günler dilerim

10 Haziran 2021 10:20