YT
Soru Sahibi
9 Haziran 2021 16:29

Panik atak

Hocam merhabalar benim erkek kardeşim panik atak ve anksiyete hastasi 1.5 senedir 2 aydır selectra 200mg reaxpin 5mg ve buspon 10mg kullanıyor hocam size sorum şu ki kardeşim bekçi,hava kuvvetlerinde sözleşmeli er olabilir mi yani bu durumu onları olmasına engel midir ?

1 cevap
Cevaplar (1)

bence bunları üstüne yazdırmasın bu ilaçlar kaydında çıkarsa sorun olabilir onun dışında bence sözleşmeli er işi çok gelmez kardeşinize gibi geliyor sıkıntılı bir iştir

14 Haziran 2021 22:06