CY
Soru Sahibi
3 Haziran 2021 13:39

Panik atak

Hocam selamlar ben 1.5 senedir panik atak ve anksiyete hastasiyim selectra buspon ve rexapin kullanıyorum size sorum şu ki ben deniz kuvvetleri piyadesi amfibi olabilir miyim yani hastalığım görev sırasında bi unsur teşkil eder mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

anksiyete ve panik hastalarının tedavi altında ve şikayetleri yok iken herhangi bir işte çalışmaları sakınca taşımamaktadır. Ancak klinik özellikle şiddet için hekiminizin karar vermesi daha doğru olur.

4 Haziran 2021 23:00