ÖD
Soru Sahibi
11 Ekim 2021 03:54

Panik Atak ve Depresyon

Merhaba, Panik atak ve depresyon alaninda hizmet veriyor musunuz? Evet ise online seans mumkun mudur ve nasil iletisime gecebilirim? Email ilestisiminiz var mi? Iyi gunler ve iyi calismalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Duygu Hanım. Evet. dr@meltemkavcarsirmali.com mail adresim. *** *** ** numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi doktorsitesi.com üzerinden de ulaşabilirsiniz

11 Ekim 2021 12:53