YC
Soru Sahibi
25 Temmuz 2018 13:19

PALOLOJİ DEĞERLENDİRİLMESİ

Merhaba Sayın hocam,Benim Patoloji raporum aşağıdaki gibidir. Bana Detaylı bilgi verir misiniz,Ben gerçekten kanser miyim? tedavisi var mı;özellikle ne yiğip ne yememeliyim Yazarsanız çok sevinirim. Uygulama parametre: Uygulanan Konvansiyonel Histokimya paneli: PAS/AB 2,5 :Komplet ve inkomplet intestinal metaplazi izlenmiştir. Mod.Giemes : Helikobakter pylori izlenmemiştir. PATOLOJİ TANISI :kronik Gastrit,Hpylori negatif,antral mukoza,antrum,endoskopi biyopsi. EPİKRİZ: Sydney Gastrit Skoru Antrum Helikobakterpylori negatif Active negatif İnflamasyon 1+ Atrofi 2+ intestinal metaplazi 3+ komplet ve inkomplet Diğer lenfoid agregat İlgileneceğinizi umar saygılar sunarım..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Er
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, Patoloji raporunun endoskopi bulguları ile birlikte degerlendirilmesi uygun olur. Geçmiş olsun

25 Temmuz 2018 13:47