KE
Soru Sahibi
10 Ağustos 2017 02:20

Özel hastanizim

Hocam meraba ben ayın 16sina endoskopi ve klonoskopi olcam ama içim rahat degil öncelikle uyutularakmi yapılıyor bu işlemler bunun hakkında bilgi verirseniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zeynel Abidin Öztürk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Geçmiş olsun Erdoğan Bey, endoskopi ve kolonoskopi işlemleri sedatize edilerek (yani uyutularak) de yapılabilmektedir.Konuyla ilgili olarak İşlem yapacak ünite ile iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.

30 Eylül 2017 11:23