TY
Soru Sahibi
25 Nisan 2021 09:04

Otonom Sinir Bozukluğu

-Fibromiyalji ile otonom sinir bozukluğu arasında ilişki var mı? -Geçirilmiş varikosele bağlı otonom sinir bozukluğu varsa hangi belirtiler olur?

3 cevap
Cevaplar (3)
Uzm. Dr. İlker Önder Ferah
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Var , varikosel konusu tam bilinemez ,hastaya bağlı değişir .

25 Nisan 2021 09:20
TY
Soru Sahibi

Fazla yapmıyor olmama rağmen masturbasyon yaptıktan sonra güçsüz hissediyorum. Bu hal senelerdir devam ediyor. Tekrar düzelmem ise epey vakit alıyor. Kemik dansitometri falan girdim lakin sorun çıkmadı. Geçirilmiş varikosele bağlı otonom sinir bozukluğu olamaz mı? Anlaşılması için hangi tetkikler gerekir? Yakında üroloji bölümüne gidiyorum.

26 Nisan 2021 11:13
Uzm. Dr. İlker Önder Ferah
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Yusuf bey daha önce verdiğim cevaplar aynen geçerli burdan daha fazla yardımcı olmam inanın mümkün değil , otonom bozukluk bilinemez kolay kolay nöral terapi uygalayan bir hekimle de görüşebilirsiniz demiştim ??

26 Nisan 2021 22:17
TY
Soru Sahibi

Görüştüm hocam. Fibromiyalji olabileceğini söyledi. Egzersizler verdi. Olmazsa nöral terapi falan dedi. Lakin fibromiyaljide masturbasyonun daha güçsüz hale getirmesi gibi sorun yok.

29 Nisan 2021 11:24
Uzm. Dr. İlker Önder Ferah
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Biyorezonans ve homeopati de faydalı olur nöral terapi ile geçmezse eğer, üroloji ve psikiyatri ile irtibatı kesmeyin

29 Nisan 2021 19:28