KM
Soru Sahibi
5 Mart 2019 16:24

Otoimmün rahatsızlıklar

Sevgili Hocam, otoimmün rahatsızlıklarına yatkınlığı olan biriyim..Hipotroidi,Liken Planus,Roza rahatsızlıklarım mevcut...dönemsel sistemik ve lokal kortikosteroid tedavisi gördüm...malesef uzun vadeli fayda göremedim..Siklosporin tarzı ilaçlar kullanma taraftarı değilim açıkcası...geleneksel tıp uygulamaları noktasında fayda görür müyüm?Tavsiyeleriniz nelerdir?Teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Vildan Hacıfettahoğlu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun.otoimmün hastalıklarda fonksiyonel tıp yaklaşımını uyguluyoruz. Bunun için gerekli gıda takviyeleri ve uygun beslenme tarzıyla birlikte kombine bir tedavi uyguluyoruz. Sizi daha iyi değerlendirebilmem için uygun zamanımızda görüşmeye beklerim.

8 Mart 2019 18:02