ka
Soru Sahibi
7 Ekim 2017 09:09

otoimmum hepatit

hocam saygılar... Benim şu an iki yaşına yeni basmış bir oğlum var. geçen sene soğuk algınlığıyla hastaneye götürdük. antibiyotik tedavisi verdiler iki gün sonra vücudunda kızarmalar ve kaşıntı meydana geldi. tekrar götürdük başka doktor başka antibiyotik verdiler durum değişmeyince ankara üniversitesi çocuk doktoruna götürdük. lafı uzatmayayım en son İstanbul da özel bir hastanede karaciğerde biyopsi yapılarak otoimmum hepatit teşhişi konuldu. Bize*** *** ** tarihinde deltakotril, ulsofak şurup, zantak şurup evikap ampul ve d vitamini damla verdiler,. deltakortril ilacını tam kapsülle başladık şimdi çeyrek doza indik. ama soğuk algınlığı nedeniyle ast ve alt değerleri 9 katına kadar çıkabiliyor. kendisini takip eden doktorumuzla iletişim kopukluğu yaşıyoruz. netten sizi araştırdık yapılan yorumlara baktığımuızda istanbulun en iyi doktoru olarak görüyoruz dolayısıyla sizde devam etmek istiyoruz. en yakın zamanda randevu alıp size gelmeyi düşünüyoruz. gerçekten bizim hastalığımız ciddi bir hastalık mı? çok endişeleniyoruz. bu konuda bizi biraz aydınlatabilir misiniz?.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Vildan Ertekin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Merhaba nasıl oldu oğlunuz enzimler düzeldi mi

12 Aralık 2017 14:45