ME
Soru Sahibi
28 Haziran 2015 15:42

ortodonti diş teli

Merhabalar hocam öncelikle 26 yaşındayım alt ön dişim de eğrilik mevcut olup muayene sonucu tel takılması önerilmiştir Kırşehir de öğrenciyim tedavi hakkında ve aşağı yukarı maliyet konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

ortodonti tedavisi 3000ile4000tl arasındadır.tedavini kırşehirdeki kliniğimizde de yaptırabilirsin.dr Abdulkerim buğra *** *** **.kırşehirde kliniüimiz var.Doktorumla görüşebilirsin.hayırlı günler. dt ihsan Pektaş

29 Haziran 2015 01:18