sc
Soru Sahibi
7 Mart 2017 04:05

Oral ilişki sonrası gelen zevk suyu el ile temas sonucu gebe olunur mu

hocam merhaba, sevgilimle oral sex yaptık. hiçbir şekilde penisim vajinasına temas etmedi. sadece oral ilişki sonrası penisimden hissedemediğim bir sıvı (araştırdığım kadarıyla zevk suyu veya prostat sıvısı) gelmiş. dokundum elimle ezdim falan inceledim ne olduğunu anlamaya çalıştım. aradan 1 veya 2 dakika sonra sıvıyı inceledigim elimle sevgilime mastürbasyon yaptım. gebelik mümkün müdür?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Handan Namlı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Anlattığınız tarzda bir durum yaşadığınızda hamilelik oluşmaz. Zevk suyu normal içinde sperm barındırmaz. Fakat bir kez boşaldıktan sonra, ikinci kez ilişkiye girildiğinde, kanallarda kalan spermle yeni gelen zevksuyu birleştiğinde hamilelik oluşturabilir hale gelir.

7 Mart 2017 14:06