GK
Soru Sahibi
12 Nisan 2020 20:44

Optik kiazma baskı

Merhaba hocam çocuğunda hipofiz timör ameliyatı oldu gözlerde tıtreme, sol göz de sola kayma ve görme kayıpları mevcut ameliyatı yapan doktorumuz zamanla düzelir dedi içimizde bir sıkıntı olarak gözüküyor acaba tedavisi mümkün mü ameliyatı hacettepe yaptık ilginiz için teşekkür ederim saygılarımla. Cevap yazarsanız sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)

Gözlerde titreme iyi bir belirti olarak kabul edilmez maalesef. Ama muayene etmeden o hastaya özgü yorum yapılamaz. Dolayısıyla verdiğim bilgiler genel bilgilerdir, kişiye özgü değil.

13 Nisan 2020 14:17
GK
Soru Sahibi

Teşekkür ederim saygılarımla

13 Nisan 2020 14:18

:)

13 Nisan 2020 14:23