AB
Soru Sahibi
17 Mayıs 2018 20:23

Omurga pilli

Merhaba hocam ben 34 yaşında yım sene 2011 'de 5 ci kattan düştüm kazada L 1 kemiği kırık pilatin takılı sırtımda 5 vida var L1 sınır damarına baskı yapıyor pazla değil hafif ve kazadan sonra her iki idrar yollarımı kaybettim hissetmiyorum bacaklarının bazı yerleri de hissetmiyorum omurga pilli takarsan duzelirmi yada hangisi nekadar duzellir size zahmet cevap yazarmisiniz teşekürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İbrahim Aşık
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Bişar Bey geçmiş olsun. Sorunuzun cevabı ne yazık ki hayır. Sadece ağrılar üzerine etkisi olur omurilik pilinin. Başka bir olumlu etkisi olmuyor. Saygılarımla

22 Mayıs 2018 10:44