KD
Soru Sahibi
25 Mayıs 2014 00:54

oğlumun geniz eti mi buyuk bademciğimi :(

Hocam 36 aylık oğlum sık usye olduğu şifa kbb dok. goturduğumde geniz etinin buyuk olduğunu ve alınması gerektiği soylenildi bu arada goturduğumde rahatsızdı. daha sonra ekole goturdum ve film çekildi geniz etinin normal bademciklerinin biraz buyuk olduğu soylenildi gakat ameliyat olmasına gerek olmadığı soylenildi. oğlum bu ara yine hasta agzı açık uyuyor kapatınca hoşurtulu ses geliyor fakat burun akıntısı yok. Hocam grip bile olsa burun akıntıları 15 gunun uzerinde anca iyileşme oluyor. Çok uzun durmesi normalmi. geceleri baş kısmı çok aşırı yerliyor ve kulakla boyun arasında bir kuşuk şişlik var antibiyotik kullandık fakat heçmedi daha once onemli birşey olmadığı soylenildi . Hocam çopk uzun yazdıım kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim. neyapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Korhan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Yapmanız gereken çocuk solunum allerji doktoruna da danışın bağışıklık sistem problemi veya allerji açısından araştırır Saygılar

25 Mayıs 2014 08:30