EE
Soru Sahibi
26 Eylül 2018 09:38

Oğlumda agresif tavırlar var

Hocam oğlum 1. Sınıfa başladı 2 sene anaokuluna gitti ama kavga sorunuyla hiç karşılaşmamıştık Bu sene kendince sebeplere dayandırdığı birkaç olayda arkadaşlarına vurmuş sonra ağlama krizlerine girmiş Bunu nasıl atlatabiliriz Kendimiz çözmeye çalışmalı mıyız yoksa bi uzmandan yardım mı almalıyız Bu arada öyle durup dururken kimseye sataştığı fln yok Ama biri ona ters gelen bişi yaparsa savunma olarak vurmayı tercih ediyor malesef

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar.. okullar yeni açıldı ve yeni durumlara alışmak için belli bir sürecin geçmesi gerekir şuan hem okulu hem yeni ortamı hem arkadaşlarını hemde öğretmenini tanımaya çalıştığı bir süreçtir.. endişelenmeyin ona vurmanın doğru olmadığını problemini öğretmenine anlatabileceğini söyleyerek yardımcı olmaya çalışın .. 2-3 ay içerisinde hala devam ederse sık bir şekilde ozaman bir uzmandan yardım almanızı öneririm.. iyi günler...

26 Eylül 2018 10:03