6 Şubat 2016 22:27

Oğlum Sürekli Ağlıyor

Hayırlı akşamlar doktor bey benim 1.5 aylık erkek bir çocuğum var sürekli gaz problemi ve kaka yapma sorunları var ve durmadan ağlıyor tahminen gaz sancıları ve kaka yapamamaktan dolayı ağlıyor biz bu sorunların önüne geçemiyoruz doktorun önerdiği bir ilacı aldık metsil gaz problemi için biz bu ilaçta bi ilerleme göremeyince biogaia aldım birinin tavsiyesi ile ondada bi etki göremedik. Birde bebek öksürdüğü zaman öksürürken bir ötme sesi geliyor ciherlerden gelen bir ses sanki ve yeni başlayan hırıltıları var bize nasıl bir öneride bulunabilirsiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Şahin Bey merhaba Konu Çocuk Sağlığı ve hastalıkları ile ilgili bir durumdur. iyi günler

8 Şubat 2016 15:04