DM
Soru Sahibi
7 Şubat 2017 18:02

Oğlum misket yuttu

Merhaba hocam oğlum 4.5 yaşında misket yuttu 1 hafta oldu acile gittik genel cerrahi uzmanı geldi bağırsaklarda dedi röntgen de 3 kere çektirdik röntgen halen aynı yerde sabit bağırsak tıkanması dikkat ediyoruz doktorumuzda biraz daha bekleyelim diyor çocuk küçük müdahale etmeyelim diyor hocam ne yapabiliriz neler yedirmedim normal yollarla çıkarması için

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Mustafa bey, sorunuzu yeni gördüm ancak herhalde misket çıkmıştır bu arada :)

18 Şubat 2017 10:38
DM
Soru Sahibi

:) Evet hocam çok şükür misket çıktı.. hocam valla öldük öldük dirildik bekle bekle bir türlü çıkmıyordu artık doktorumuz operasyon ile alacaktı şükür gerek kalmadı çıkardı. Herşey için yineden teşekür ederim hocam çok sağolun.

20 Şubat 2017 14:04
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

geçmiş olsun

17 Mayıs 2017 10:55