KA
Soru Sahibi
7 Kasım 2016 14:04

Oğlum fıtık mı

Hocam iyi günler benim 5 haftalık oğlum var ve kensisini biraz sıkınca pipisinin ustunde tuylenme bolgesinde sol tarafında küçük bir şişlik oluyor bana dediler fıtık bu tehlikelimi acaba yeni farkettim size gelmek isterim ameliyat gerekiyormu böyle durumlarda hiç bişe bilmiyorum

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Ayten Hanım merhaba. Kasık fıtığı acele ameliyat edilmesi gereken bir durumdur. Çünkü barsak tıkanması riski taşır. *** *** ** dan randevu alabilirsiniz.

8 Kasım 2016 11:40
KA
Soru Sahibi

Acaba ücreti ne kadar bizim sigorta yok durumumuzda hiç yok

8 Kasım 2016 11:55
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

350 TL

11 Kasım 2016 11:18
KA
Soru Sahibi

iyi gunler hocam ben bir sey sormak istiyorum 2 tane cocugum var kucugu 3 aylik durmadan hirliyor nefes alip verirken sanki burnu doluymus gibi hirliyo ben de bolucakmis gibi oluyorum biraz gripti ama gecti balgamda yok sirtini dinliyorum fakat sirtindanda gelmiyo asirida terliyo acaba nedir bu. bunun icin hangi doktora gitmem lazim ...birtanede kizim var oda sik sik grip olur agizi acik uyur horlayarak uyur cok terler onuda daktora goturmem lazimmi hangi doktora gitmem gerekir bilmiyorun kbb yemi yoksa cocuk doktorunami.bu kadar

1 Ocak 2017 02:09
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Çocuk doktoru uygun olur

12 Şubat 2017 20:05