YT
Soru Sahibi
1 Haziran 2021 23:58

Öfke nöbeti ve alt ıslatma

Hocam merhaba;İnternette kızım için uzman ararken size denk geldim. 6 yaşındaki kızımın öfke nöbetleri var, istediği şeyler olmadığında tepkileri dahada büyüyor.Anasınıfına gidiyor. Ödevleri yaparken, yada online ders esnasında dikkati çok çabuk dağılıyor.Bu durumu öğretmenimizde dile getirdi. En büyük sorunlarımızdan biriside gece ve gündüz altına kaçırma problemi var. Hatta buna bazı zamanlarda büyük abdest kaçırmada ekleniyor.Oyunda, dışarıda, derste nerede olursak olalım tuvalet ihtiyacını giderip ilgilendiğin şeye tekrar dönebilirsin dediğimde asla dediklerimi dinlemiyor bağırıp çağırıyor, yada hiçbirşey söylemeyip kulaklarını kapatıyor. Şikayetler biraz fazla oldu ama :)Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Nasıl bir yol izlemeliyiz. Şimdiden teşekkür ederim...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Tuğba hanım, Sorunların nedenini tespit etmemiz için gerekli görüşme ve testlerin yapılması gerekir , çözümü de buna yönelik olacaktır, telefon ile arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sevgiler

3 Haziran 2021 00:35