13 Aralık 2015 03:27

OBEZİTE!!! İŞE BİLE GİREMİYORUM ÇOK ÇARESİZİM!!!!!

MERHABALAR. Adım; çilem oğuz. 27 yaşında bir tekstil mühendisiyim. depresyon yüzünden Denizli'deki işimden ayrıldım ve Artvin'e dönüş yaptım. 1 yıldır Artvin'deyim. son 5 yıldır kilo sorunum var.sürekli kilo alıyorum ve bu durumun önüne geçemiyorum bir türlü. Şu an 165 cm boy ve 106 kg sahibim. Defalarca zayıflama çabalarına girdim fakat başaramıyorum. Nefes darlıkları diz ve ayaklarda ağrılarım çok. En basit bir işi bile nefes nefese yapabiliyorum. yüksek tansiyon ve şeker sorunları baş gösterdi. Vücudum cildim aşırı deforme oldu. kendime öz güvenim kalmadı iş bulamıyorum hatta son 3 aydır mecbur kalmadıkça evden dahi çıkmıyorum. mide küçültme ameliyatı olabilir miyim? olumlu yada olumsuz bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim. sağlıcakla kalın. *** *** ** 34

1 cevap
Cevaplar (1)

tabiki olabilirisinz ancak amelyiatla ilgili bilgilenme oyle yazışarakak olacak iş değil bu konu çok kapsamlı o yuzden yüzyüze görüşme yapmak zorundasınız ben bu amelyatı yapmıyorum ama hakkında hereşyi biliyprum yapmama nedenımde hastaların zor oluşu operasyonun edeğil geçmiş olsun isterseniz burlara gelirseniz sizi dinleyebilirim *** *** **

13 Aralık 2015 14:01